Darmowa dostawa od 200,00 zł
SuperBezpieczneTM zakupy
SuperFair.Shop badge

Strefa Hurtownika Hanex.pl

Witaj serdecznie!

 

Na tej stronie dowiesz się więcej na temat Strefy Hurtownika o której pisaliśmy do Ciebie w mailu, z racji dokonania przez Ciebie minimum dwóch zakupów.

 

Raz jeszcze - Czym jest Strefa Hurtownika? 

1. Jest to konto z przypisanym indywidualnym cennikiem hurtowym na naszym sklepie internetowym - Hanex.pl. Działa to jak stały rabat, który aktywowany jest przy Twoim koncie w momencie zarejestrowania się jako hurtownik, bądź też po włączeniu przez nas statusu ręcznie.

2. Konto to zapewnia najlepsze warunki handlowe z naszej oferty oraz ekspresową wysyłkę nawet tego samego dnia.

3. Jako posiadacz konta hurtowego, przypisany jest Ci również indywidualny opiekun, który wesprze Cię w składaniu zamówienia niezależnie od tego gdzie jesteś - przez telefon, email czy choćby sms. 

4. Konto charakteryzuje się minimum logistycznym na poziomie jedynie 500 zł brutto. Oczywiście, zawsze możesz składać zamówienia poniżej tej kwoty, będzie ono po prostu rozliczone jako zamówienie detaliczne. 

 

Jako, że konto hurtowe otrzymujesz testowo na 30 dniowy okres próbny (tak abyśmy mogli się lepiej poznać) - to do jego pełnej aktywacji za darmo, na zawsze - wymagany jest pierwszy zakup w przeciągu 30 dni. Ale jeśli nie planujesz takiego zakupu w tym okresie - daj znam znać - dołożymy wszelkich starań aby Twoje konto nie straciło przywileju hurtownika.

 

Kim jesteśmy? 

Hanex.pl to rodzinna firma która wspiera lokalny rynek dekarzy i cieśli od 1998. 

Obecnie prowadzona wspólnie z drugim pokoleniem, skutecznie łączy tradycję i doświadczenie z innowacją i kreowaniem trendów w szybko zmieniającym się świecie.

Misją naszej firmy jest ciągły rozwój w kierunku stworzenia najsilniejszej pozycji lidera na rynku sprzedaży materiałów budowlanych, poprzez budowanie rzetelnych i wartościowych relacji z naszymi klientami którzy sami stają się ambasadorami naszej marki. 

 

Poza tym, możesz się zrelaksować i w spokoju przeglądać nasz asortyment - a jeśli pojawią się jakieś pytania - zawsze możesz do nas napisać lub zadzwonić na: 

 

Adres email: b2b@hanex.pl

lub telefon: 63 263 31 35

 

Pozdrawiamy serdecznie, i do szybkiego usłyszenia!

Zespół Hanex.pl